• Polski
  • English
  • 中文 (中国)

Frutiland nasza firma

Naszą misją od pokoleń jest pielęgnowanie sadów, które zakładali nasi dziadkowie i dostarczanie naszym Klientom produktów najwyższej jakości. W trosce o utrzymanie najwyższych standardów naszych upraw, założyliśmy w 2011 roku grupę producentów, zrzeszającą najlepszych sadowników z okolic Sochaczewa. Teraz wspólnie dbamy o poziom i jakość naszych usług i produktów, poprzez inwestowanie w rozwój naszej grupy i sadownictwa na terenie woj. mazowieckiego.

Proces produkcyjny

Maszyny sortująco-pakujące którymi dysponujemy, pozwalają sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów z całego świata. Czterościeżkowa maszyna sortująca firmy Maf-Roda z ładunkiem wodnym, umożliwia nam sortowanie owoców pod względem koloru, średnicy, długości, kształtu, jakości i wagi. Dzięki temu możemy pakować jabłka we wszelkie dostępne na rynku opakowania, w szczególności w buszle. Proces sortowania, którym zarządza system Orfea, rozpoczyna się na stole selekcyjnym, gdzie usuwane są wszelkie zanieczyszczenia np. liście. Następnie po osuszeniu z wody, jabłka trafiają do serca sortownicy tzw. GlobalScan Vision, gdzie znajdują się kamery, wykonujące 24 zdjęcia każdemu owocowi. Po komputerowej analizie zdjęć, każde z jabłek, zostaje przekierowane do wcześniej wybranego przez system wyjścia, tj. na stoły pakierskie, do automatycznych napełniarek skrzyniapalet lub zastosowań przemysłowych. Cztery Stoły pakierskie, wyposażone są w 32 wagi i obsługiwane przez 32 osoby. Do stołów tych dostarczane są kartony, sklejane na miejscu (w celu optymalizacji kosztów), ośmioma zrzutami z antresoli. Do kartonu układane są jabłka z zachowaniem określonych standardów, np. szypułką w jedną stronę. Kartony z owocami wędrują taśmociągiem przez etykieciarkę do automatycznej paletyzacji.
Jabłka o mniejszych rozmiarach sa pakowane do worków foliowych przy użyciu wagonaważarki, również firmy Maf-Roda.

Przestrzegamy ciągłości chłodniczej

Bardzo waznym kryterium utrzymania wysokiej jakości, jest przestrzeganie ciągłości chłodniczej. W grupie producenckiej Fruitland, jabłko natychmiast po procesie sortowania, transportowane jest do komory spedycyjnej, gdzie utrzymywana jest stała temperatura 2 stopni celcjusza.

Hala magazynowa i komory ULO

Możliwości magazynowe całej grupy producenckiej Fruitland szacowane są na ok. 10tyś ton, z czego połowa jest przechowywana w nowopowstałej infrastrukturze, wyposażonej w nowoczesną halę magazynową w której komory ULO, zapewniają naszym klientom ciągłość dostaw owoców najwyższej jakości.

Jesteśmy właścicielem marki OVO

Marka OVO prezentująca bardzo ładny design opakowania, skierowana jest do wymagających klientów, którzy oczekują najwyższej jakości.

 

 

INFORMACJA RODO DLA DOSTAWCÓW

Jeżeli kontaktujemy się z tobą, a jesteś producentem owoców lub warzyw, to znaczy, że twoje dane osobowe widnieją w naszej bazie dostawców. W związku z tym FRUITLAND sp. z o.o. (Żdżarów 99, 96-500 Sochaczew) informuje, że na potrzeby współpracy handlowej, składania przez nas zamówień, realizacji twoich dostaw do naszej spółki oraz prowadzenia naszej bazy dostawców jest administratorem twoich danych osobowych powierzonych nam bezpośrednio we wskazanych powyżej celach. Twoje dane osobowe uzyskaliśmy bezpośrednio od ciebie, względnie otrzymaliśmy od osób trzecich, którym dane te powierzyłeś.

Pamiętaj, twoje dane osobowe, są przez nas chronione i wykorzystywane jedynie celem naszej współpracy oraz będą przechowywane co do zasady przez okres trwającej pomiędzy nami współpracy handlowej, a po jej zakończeniu przez okres nie dłuższy niż 10 lat. Twoje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu.

Ponadto pamiętaj, że masz prawo do:
1) dostępu do przetwarzanych przez nas twoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do przetwarzanie danych osobowych, czego możesz dokonać w formie mailowej na adres_____________________________
2) wniesienia skargi do PUODO, w przypadku uznania, że twoje dane osobowe są przetwarzane przez nas niezgodnie z prawem, w szczególności niezgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych.

Z poważaniem

Zarząd Spółki

Fruitland sp. z o.o.

Certyfikaty